22 sierpnia 2014

[08] This is the part when I break free


Cześć wszystkim! To notka, w której decyduję się na ten krok, który myślałam nigdy nie nastąpi. Nie mam już siły do programów graficznych, ani do ramki do wpisywania CSS'a. Jestem już zmęczona tworzeniem i wysłuchiwaniem we wszelakich miejscach narzekań ludzi, którzy nie są zadowoleni z moich usług na szabloniarni. Potrzebuję przerwy, bo już od dawna zmagam się z problemem - wypaleniem, brakiem pomysłów.

Na szabloniarni nie będzie mnie do pierwszego października, jednak nie zostanie ona zawieszona, bo na ten czas powierzam ją zaufanej osobie. Mimo to wiem, że jestem tam potrzebna i stąd właśnie wymierzyłam sobie termin. W przeciwieństwie do niej, tego bloga zawieszam. Prowadzę go sama. Tworzyłam go dla dodatkowej zabawy, nie dla przymusu dodawania notek z pracami, dlatego wrócę tylko i wyłącznie wtedy, gdy będę całkowicie czuła się na siłach. Jeśli nie nastanie to nigdy, wtedy nie wrócę tutaj nigdy. Czas pokaże. Jednak dziękuję za bycie tu przy mnie przez te 68 dni i żegnam na pewien czas. :)

1 komentarz:

  1. Zapraszam do BAZY GRAFIKÓW - zapisz się i pokaż innym swojego bloga!
    Zapraszam również do współpracy oraz zgłaszania się do trwającego naboru. Więcej informacji na blogu - http://baza-grafikow.blogspot.com/

    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń